Agencje ochrony warte uwagi

Polski rynek firm ochroniarskich jest pełen przedsiębiorstw świadczących usługi z zakresu ochrony osób i mienia. Wciąż powstają nowe agencje, niektóre z nich kończą swoją działalność po kilku miesiącach, innym zaś udaje się przetrwać na rynku.

Obecnie na polskim rynku wyróżnić można co najmniej kilka agencji ochrony, który funkcjonują już od wielu lat i mogą poszczycić się solidnym doświadczeniem w branży. Pierwszą z agencji ochrony, które warte są uwagi, jest Juwentus.

Dzisiaj to jedna z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych firm ochroniarskich na polski rynku. Obecnie agencja Juwentus obsługuje kilkudziesięciu klientów z całego kraju, nie wliczając do tego usług jednorazowych.

Firma jest obecna na rynku od blisko 25 lat, jednak przez ten czas udało się się wyrobić pozycję jednego z liderów w branży. Agencja ta pracuje na zalecenia zarówno wielkich korporacji jak i klientów prywatnych.

Świadczy usługi z zakresu ochrony osób i mienia, ochrania także imprezy masowe. Kolejną znana i ceniona agencją ochrony jest firma Hunters.

Agencja Hunters, podobnie jak Juwentus, świadczy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. Hunters prowadzi także współpracę z grupami interwencyjnymi i pracuje zarówno dla osób prywatnych jak i firm.

Hunters to dzisiaj jedna z najszybciej rozwijających się firm ochroniarskich – w swojej działalności wykorzystuje wyłącznie sprzęty najnowszych technologii i zatrudnia najlepiej wykwalifikowanych pracowników. Dodatkowo firma ta świadczy także usługi z zakresu konwojowania wartości materianych.